Eventy

Vy máte víziu, my ju vieme zrealizovať v čarovnom priestore

Kapacita
do 200 hostí

Rozloha
viac ako 600 m2

Vhodné pre rôzne typy podujatí

Kvalitný catering
na mieru

Tichá lokalita v srdci Bratislavy

Úvod

„Pod hradbami“ je miesto s takmer 400 ročnou tradíciou v historickom srdci Bratislavy. Priestor poskytuje dostatočné súkromie na organizáciu večierkov, produktových prezentácií, degustačných večerí či vernisáží, prednášok a workshopov.

Malebné zákutia historického domu sú vhodné na organizáciu rautov, otvorené priestory zasa na usporiadanie stretnutí s biznis partnermi. Vďaka vkusnej rekonštrukcii, ktorej dominuje kameň a prírodné materiály, je miesto Pod hradbami vhodné na organizáciu eventov, v ktorých sa príjemne spája historický genius loci miesta s modernou funkčnosťou.

Ponuka eventov

Eventy na mieru

Najradšej šijeme eventy na mieru: od idey, cez kreatívny koncept, tému, produkciu až po realizáciu. Postaráme sa o catering, dekorácie, program, ale aj logistiku. Pomôžeme vám zrealizovať vaše predstavy a ak aj nie sú konkrétne, nevadí. Radi vám ich konkretizovať pomôžeme.

Firemné eventy

Priestory, kde môžete prezentovať plány a vízie, či viesť dôležité rokovania. Alebo si vychutnať dobré jedlo a kvalitné víno s kolegami či s obchodnými partnermi.  Pod hradbami nájdete zázemie pre organizáciu all-hands meetingov, hackatonov, tréningov, onboardingu nových zamestnancov ale aj menších firemných večierkov, degustačných večerí, či rautov. V budove sa nachádzajú viaceré miestnosti s rozličnou kapacitou a atmosférou, ktoré prispôsobíme vašim požiadavkám a predstavám.

Školenia a workshopy

Workshop v miestnosti s výhľadom na bratislavské strechy, coffee break na slnečnej terase. Aj školenia a pracovné skupiny sa môžu odohrávať v príjemnom prostredí, ktoré podnecuje kreativitu a poskytuje dostatočný pokoj pre maximálne sústredenie. Modulovateľné priestory sú vhodné pre rôzne veľké skupiny, tvarovateľný je tiež spôsob sedenia účastníkov.

Kapacita 56 miest
Kapacita 42 miest
Kapacita 34 miest
Kapacita 34 miest
Kapacita 24 miest

Výstavy, koncerty a kultúrne podujatia

Komorné koncerty vážnej hudby, moderné performances v nevšedných historických priestoroch, miesto pre modernú drámu ale aj vernisáže, vystúpenia pre menšie skupiny divákov či čítačky pod holým nebom. Pod hradbami disponujeme tiež vhodným zázemím pre účinkujúcich. Radi vám vypracujeme ponuku aj na potrebnú techniku či catering.

Služby

Catering

Osvetlenie

Ozvučenie

Mobiliár

Dekorácie

Nielen dobrá technika, ale aj kvalitný catering robí z eventu naozajstný zážitok. Práve preto si na ňom dávame mimoriadne záležať. Raňajky, coffee breaky, rauty či degustačné večere – radi pre vás pripravíme ponuku na mieru.

Catering

Menu zložené z tradičných jedál, gurmánske špeciality, fusion kuchyňa či moderné prevedenie klasických jedál. Teplé a studené bufety či servírované obedy a večere, raňajky a coffee breaky. Postaráme sa o celodenný catering s ohľadom na špecifické požiadavky na stravovanie hostí.

Ozvučenie a osvetlenie

Kompletné technické zabezpečenie kvalitného ozvučenia a pódiového či moodového osvetlenia. Odporučíme vám tiež žánrovo vhodný hudobný podmaz či už vo forme živej hudby, DJ-a alebo reprodukovanej hudby.

Mobiliár

Moderný dizajnový nábytok či mobiliár, ktorý podčiarkne historického genia loci priestoru. Postaráme sa o banketové sedenie, lounge či špecifický typ nábytku.

Dekorácie

Nič nezdokonalí atmosféru eventu tak ako citlivo vyzdobený interiér. Zabezpečiť vieme jemnú i extravagantnú kvetinovú výzdobu, tematické ozdoby, dobové prvky a mnohé iné dekorácie, podľa predstavy klienta.

Kontakt

Oslovila vás naša ponuka? Napíšte nám a my vás pod hradbami prevedieme a zodpovieme všetky vaše otázky. 

Adresa

Kapitulská 20

811 01 Bratislava

office@podhradbami.sk

+421 940500111