Svadby

Prežite dokonalý svadobný deň v čarovných zákutiach historickej Bratislavy

Maximálna kapacita 42 hostí

Kvalitný catering

Bezprostredná blízkosť Dómu Sv. Martina

Jedinečné priestory dýchajúce históriou

Úvod

Interiéry presvetlené slnkom a kamenné múry v kombinácii s citlivo zvolenými prírodnými materiálmi dodávajú miestu magický a romantický nádych. V kombinácii s výhľadom na jednu z najstarších ulíc Bratislavy a možnosťou obradu na zelenej terase pod starobylými hradbami tvoria priestor, v ktorom sa nevesta bude cítiť skutočne rozprávkovo.

Svadba pod holým nebom na historickom nádvorí či pod kvetinovým altánkom na terase, obrad pod historickými hradbami, raut v magickej vínnej pivnici. Sny o rozprávkovej svadbe dokážeme práve Pod hradbami premeniť na magickú realitu.

Pod hradbami však poskytuje priestor aj pre extravagantné alebo tematické svadobné obrady a menšie hostiny.

Služby

Catering

Tradičné jedlá, gurmánske špeciality, fusion kuchyňa, moderné prevedenie klasických jedál či tematické hostiny: vyberte si z našej cateringovej ponuky spomedzi 3 slávnostných menu CLASSIC, PREMIUM a EXCLUSIVE. Postaráme sa o kompletný svadobný catering, aj s ohľadom na špecifické požiadavky na stravovanie hostí.

Svadobné menu pre vás radi zostavíme aj na mieru.

Mobiliár

Obradnú miestnosť či priestor, v ktorom sa bude podávať hostina radi vybavíme potrebným mobiliárom podľa vašich požiadaviek. Moderný nábytok alebo kusy nábytku s historickým nádychom skombinujeme tak, aby prispeli k nezabudnuteľnej atmosfére vášho jedinečného dňa.

Ozvučenie a osvetlenie

Postaráme sa aj o technickú stránku vášho svadobného dňa: kvalitný zvuk, moodové svetlá a potrebné osvetlenie.

Ubytovanie

Vďaka partnerstvu s vybranými hotelmi vieme sprostredkovať ubytovanie za zvýhodnené ceny. Stačí, ak nám popíšete vašu predstavu a postaráme sa o vypracovanie vhodnej ponuky.

Iné

Hľadáte fotografa, najlepšiu svadobnú tortu a zákusky, rozprávkovú kvetinovú výzdobu, svetielka alebo potrebujete tip na darčeky pre hostí? S doladením detailov vám pomôžu naši partneri, ktorých služby vám radi sprostredkujeme.

Kontakt

Oslovila vás naša ponuka? Napíšte nám a my vás pod hradbami prevedieme a zodpovieme všetky vaše otázky. 

Adresa

Kapitulská 20

811 01 Bratislava

office@podhradbami.sk

+421 940500111